Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301109

Õpetaja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma kollektiivi sõbralikku ja pädevat õpetajat 5-6 aastaste laste rühma.

Ootused kandidaadile

nõudmised õpetaja kandidaadile:
õpetaja kvalifikatsioonile vastavus (või alushariduse eriala omandamine).
arvuti oskus:Microsoft Office programmid, Outlook, Internet.
positiivne ellusuhtumine, kohusetunne, paindlikkus, usaldusväärsus, abivalmidus, rõõmsameelsus.

Ettevõte pakub

Teid ootab: sõbralik kollektiiv, loominguline töö.

Tööpakkumise number
#301109

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 538 - 670 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
11. märts 2013
Lisainfo palga kohta:
õpetaja palgatase sõltub kandidaadi kvalifikatsioonist

Oleme Tallinnas Õismäel asuv 12-rühmaline lasteaed, mis on tegutsenud üle kolmekümne aasta, õpetades ja kasvatades selle aja jooksul tuhandeid Tallinna lapsi.

Alates 2005.a. kuulume Tervistedendavate lasteaedade võrgustikku.

Oleme parim Tervist Edendav Lasteaed 2010 ja Parima Toitlustustamisega Lasteaed 2012 Eritoitlustuse osas.

Lasteaiale on väljastatud sertifikaat, mis lubab kasutada "Kiusamisest vaba lasteaed" koolituse metoodikat.

Vaata rohkem

Õpetaja