Värsked tööpakkumised

Õpetaja abi/ Teacher assistant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546091

Tööpakkumise number

546091

Töö kirjeldus

EST
- õpetaja ja laste aitamine rutiinsetes tegevustes (riietumine, söömine, magama minek, õppetöö), ruumide koristamine;
- Rühmas on 10 last vanuses 2-3 a. Õppetöö ja suhtlemine toimub inglise keeles;
- Tööaeg on E-R 9.00-16.00;

ENG Job description:
- assisting the teacher and children in routine activities during dressing, eating, sleeping, studying activities. Classrooms and bedroom cleaning.
- There are 10 children aged 2-3 years in the group.
- Teaching and communication is in English;
- The working hours are E-R 9.00-16.00;

Nõudmised kandidaadile

EST
- otsime õpetajaabi, kes naudib tööd väikeste lastega ja armastab neid;
- töökogemus lastega vähemalt 1-2 aastat;
- eesti ja inglise keele oskus suhtlustasemel;
- kiirus, puhtus, kohusetundlikkus.

ENG Requirements for the candidate:
we are looking for
- a teacher assistant who enjoys working with small children and loves them;
- work experience with children for at least 1-2 years;
- knowledge of Estonian and English at the level of communication;
- speed, purity, responsibility.

Ettevõte pakub

EST
Rahulik töö sõbralikus kollektiivis,
Mõõdukas töökoormus (rühmas on 10 last),
Kaasaegseid töötingimusi ja toredat töökollektiivi.

ENG The company offers:
Peaceful work in a friendly team,
Moderate workload (10 children in a group)
Modern working conditions and a nice colleagues.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. august 2018
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2018

Rahvusvaheline lasteaed on Tallinna kesklinnas asuv kolmerühmaline eralasteaed.
Lasteaed töötab Eesti riiklikku õppekava alusel ning korraldab toitlustamist oma lastele kohapeal. Lasteaia õppetöö toimub ainult inglise keeles. Enamus meie töötajatest on kakskeelsed, mis aitab paremini lastega kontakti luua ja nende vajadustega arvestada.

Международный детский сад - это расположенный в центре Таллинна частный д.с. с тремя группами. Детский сад работает по государственной учебной программе Эстонии и организует питание для своих детей на месте. Учебная деятельность детского сада ведётся только на английском языке. Большинство наших сотрудников двуязычны, что помогает лучше общаться с детьми и учитывать их потребности.

International Kindergarten is a three group kindergarten situated in Tallinn city center.
The kindergarten follows the Estonian National Curriculum but has a more flexible app roach. We are a private Tallinn
kindergarten which adheres to directives from the Ministry of Science and Education. The staff maintains an empathy
with the student body and its varied academic needs. Furthermore, most of our staff is bilingual which allows for better
communication with the children.
Our curriculum maintains a balance between structured activities and free play. We follow early learning goals for the
Foundation Stage as set out in the Estonian National Curriculum