Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637290

Õpetaja abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpetaja abistamine õppe- ja kasvatustegevuste läbiviimisel, laste toitlustamine rühmas ning rühmaruumi korrashoid.

Ootused kandidaadile

Ootame lasteaia meeskonda õpetaja abi, kellel on positiivne ellusuhtumine ja huvi pikaajaliseks koostööks. Ootame, et Sa väärtustaks hoolivust, täpsust, kohusetundlikkust, koostööd, avatust ning laste heaolu. Töökeel on eesti keel.

Pakume tööd õpetaja abile 2 aastaste laste rühmas. Pakutava ametikoha koormus 1,0 ja töötasu kuus 665€ (bruto). Tööaeg on kl 8.20-16.20. Tööle asumise aeg esimesel võimalusel. Omalt poolt pakume meeldivat ja motiveerivat töökeskkonda, heatahtlikke kolleege ehk väikest ja sõbralikku maja Tallinna Kesklinna vaikses piirkonnas.

Tööpakkumise number
#637290

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 665 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Lasteaedade tegevus

Vaata rohkem

Õpetaja abi