Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #523272

Õpetaja abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soovime leida oma rõõmsameelsesse kollektiivi kohusetundlikku ja tragi õpetaja abi. Töökoormus 1.0.
Töökohustuseks ruumide korrashoid, toidu serveerimine, laste ja rühmaõpetaja abistamine õppetegevustes.

Ootused kandidaadile

Keskharidus, hoolivus, kohusetundlikkus, paindlikkus, hea läbisaamine lasteaiaealiste lastega.

Ettevõte pakub

Töö Tallinna südalinnas, toredad kolleegid.

Lisainfo

CV ja sooviavaldus saata e-posti aadressile direktor(at)kiisupere.ee

Lisainfo telefonil 6601244.

Tööpakkumise number
#523272

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 560 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
13. märts 2018

CVKeskus.ee klient

Lasteaedade tegevus

Vaata rohkem

Õpetaja abi