Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290746

Õpetaja abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpetaja abistamine erinevate tegevuste juures
Lastele toidu serveerimine, laudade ja nõude koristus
Rühma koristamine

Ootused kandidaadile

Positiivne ja rõõmsameelne ellusuhtumine
Hea pingetaluvus
Oskus iseseisvalt mõelda ja tegutseda

Ettevõte pakub

Rõõmsameelne ja nooruslik kollektiiv
Toredad lapsed ja lapsevanemad
Võimalus end pidevalt täiendada ja teostada

Lisainfo

Kandideerijatel esitada hiljemalt 09.11.2012 oma CV. Hiljem esitatud dokumente ei arvestata.
Kandidaatide seas tehakse esmane valik ning valitud kutsutakse vestlusele.

Tööpakkumise number
#290746

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 335 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. november 2012
Kuulutus sisestati:
1. november 2012

CVKeskus.ee klient

Lapsekeskse mõtte- ja tegutsemisviisiga lasteaed

Vaata rohkem

Õpetaja abi