Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168884

Õpetaja abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Audentese Erakooli Laste Koolituskeskus otsib oma meeskonda elurõõmsat õpetaja abi, kelle tööks on :

  • rühmaõpetaja abistamine 2-6(7) aastaste laste õppetöö läbiviimisel;
  • laste individuaalne abistamine rühmatöös;
  • rühmaõpetaja abistamine tundideks ettevalmistamisel
  • vajadusel rühmaõpetaja asendamine

Töö on osalise ajaga - esmaspäeval 16-18.00, teisipäeval 15-18.30, kolmapäeval 15-18.00, reedel 09.-13.00 ja laupäeval 9-14.00
NB! Tööaegu (v.a. laupäev) on võimalik muuta!

Töö sobib hästi üliõpilasele, kes saab suurepärase praktika ja ettekujutuse eelkoolitundide sisu ja läbiviimise kohta.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus või selle omandamine
  • soovi ja oskust töötada lastega;
  • oskust mõista ja suunata õpilase arenguvajadusi;
  • empaatiavõimet.

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda;
  • võimalust töötada õpingute kõrvalt
  • paindlikku tööaega
  • häid võimalusi tervise edendamiseks (kergejõustikuareen)
  • meeleolukaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#168884

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. november 2008
Kuulutus sisestati:
10. november 2008

Audentese Erakoolist on kujunenud välja tugev ja positiivselt mõtlev meeskond õpetajatest koolitädideni, õpilassõbralik ja stressivaba õhkkond, mille tõttu meie õpilased tahavad koolis käia; kena ühtne koolivorm; kaunis ja puhas koolimaja; väikesed klassid, kus iga laps saab end turvaliselt tunda; roheline kooli ümbrus; avar staadion ja uus spordihall sportimiseks ja ühised ettevõtmised koos kogu kooliperega, milledest mitmed on juba kauniks traditsiooniks muutunud.

Vaata rohkem

Õpetaja abi