Värsked tööpakkumised

Õpetaja-abi lasteaias

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87289

Tööpakkumise number

87289

Töö kirjeldus

Õpetaja-abi hoiab korras rühmaruumid ja toitlustab lapsi kolm korda päevas (toob toidu köögist, jagab lastele portsjoniteks, peseb nõud) aitab lapsi riietumisel.

Nõudmised kandidaadile

Oled sõbralik, koostööaldis, oskad oma töös lähtuda lapse arengust ja vajadustest. Oled kohusetundlik ja korrektne.
Kui sa tunned, et vastad nendele ootusele, siis oled 100% meie meeskonda oodatud.

Pakume toredat, abivalmis ja heatahtlikku kollektiivi, kes hindab meeskonnatööd ja kes oskab ühiselt vaba aega veeta.
Pakume õppivat ja kiiresti arenevat organistasiooni, kus on võimalik ise areneda ja aidata organisatsioonil areneda.
Meie moto on "Hoiame omasid!"

Lisainfo

Saata avaldus ja CV

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2006
Brutopalk:
Alates 3600 kuni 4200 EEK kuus

Tallinna Mardi Lasteaed on lastevanemate poolt hinnatud, usalduse võitnud lastesõbralik kodusoe lasteaed. Iga-aastased rahulolu küsitlused on näidanud lastevanemate kõrget rahulolu õppe- ja kasvatustegevuse korraldusega. Lasteaias töötab kvalifitseeritud, stabiilne ja professionaalne personal, kes omab kõrget motivatsiooni.