Värsked tööpakkumised

Õpetaja abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420617

Tööpakkumise number

420617

Töö kirjeldus

Ootame tööle kohusetundlikku ja särasilmset õpetaja abi.

Tööülesanded:

  • õpetaja abistamine;
  • rühma korrashoid;
  • laste toitlustamine.

Nõudmised kandidaadile

Tervisetõendi olemasolu.

Asume kesklinnas Keskturu ja Stockmanni vahel. Hea ligipääs töökohale (bussid, trammid).

Töötajale pakume koolitusi, enesearendamise võimalust ja rõõmsameelset kolletkiivi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. mai 2016
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 480 EUR kuus

Tallinna Mardi Lasteaed on lastevanemate poolt hinnatud, usalduse võitnud lastesõbralik kodusoe lasteaed. Iga-aastased rahulolu küsitlused on näidanud lastevanemate kõrget rahulolu õppe- ja kasvatustegevuse korraldusega.
Lasteaias töötavad. Lasteaias töötab kvalifitseeritud, stabiilne ja professionaalne personal, kes omab kõrget motivatsiooni.