Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #790335

Operatsiooniõde või abiõde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ootab tööle
OPERATSIOONIÕDE VÕI ABIÕDE

Tule tööle operatsioonikeskusesse - meil on head töötingimused, põhjalik väljaõpet ja toetavad kolleegid!

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • õendusalast haridust või selle omandamist lõpetamisjärgus (4. kursusel)
  • kasuks tuleb kogemus operatsiooniõena
  • füüsilist vastupidavust
  • väga head eesti keele oskust, vene keele oskust suhtlustasandil
  • tööks vajalikku arvutioskust
  • kõrget pingetaluvust, head suhtlemis- ja meeskonnatööoskust, abivalmidust ja kiiret kohanemisvõimet

Meie pakume:
  • põhjalikku väljaõpet ja häid töötingimusi
  • üldiselt on tööaeg E-R kl 8-16, kuid aeg-ajalt on vajalik töötada graafiku alusel (12h päevad/öövalved)
  • tunnitasu õe ametikohal alates 10,35 eurot (bruto)
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • kuni 7 päeva lisapuhkust

Lisainfot jagab operatsioonikeskuse õendusjuht Kai Slet telefonil 617 1597.
Võtame ühendust töövestlusele kutsutud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#790335

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem