Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673575

Operatsiooniõde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Operatsiooniõe tööülesannete täitmine kaasaegselt sisustatud operatsiooniplokis

Tööaeg E-R 8.30-16.30

Ootused kandidaadile

  • Õendusalane kõrgharidus

  • Varasem töökogemus

  • Täpsus, kohusetundlikkus, positiivne suhtumine

  • Hea eesti keele oskus

  • Vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Töökoht väikses ühtehoidvas kliinikus

  • Erialane täiendkoolitus

  • 7-päevane lisapuhkus talveperioodil

  • Kogenud operatsiooniõele alates 9 eur/h

  • Väljaõpet vajavale diplomeeritud õele alates 8,7 eur/h

  • Väljaõppe omandamisel ja katseaja läbimisel koduvalvete tegemise võimalus

Tööpakkumise number
#673575

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 8.7 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. november 2020
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2020

Meie põhitegevusalaks on veresoontekirurgia ja rekonstruktiivne ning esteetiline plastikakirurgia.
Kliinikus on 5 operatsioonisaali, 11 kohaga intensiivravi osakond ja 28 voodikohaga palatite osakond.

Vaata rohkem