Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179204

Operatsiooniõde

CVKeskus.ee klient
Suurbritannia
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Suurbritannia juhtiv erahaiglate grupp. Otsime OPERATSIOONIÕDESID kellel on eelnev töökogemus anesteesiaõena ja patsiendi operatsiooniks ettevalmistamisel.

Ootused kandidaadile

● Eelnev, vähemalt 3 aastane töökogemus anesteesia õena ja patsiendi operatsiooniks ettevalmistamisel
● Väga hea inglise keele oskus
● Ortopeediline ja/või operatsioonijärgne ettevalmistus on eelis
● Võime töötada meeskonnas
● UK NMC registreering on eelis, kuid mitte nõutav

● Tasuta abi kõikide vajalike dokumentide vormistamisel Eestis
● Tasuta abi dokumentide vormistamisel, ka UK NMC (Suurbritannia med.õe registreering) taotlemisel.
● Tasuta 1-päevast tutvumisreisi Suurbritanniasse (lend + majutus). Võimalust tutvuda haigla ja operatsioonitubadega.
● 20 tööpäeva tasustatud puhkust aastas
● Majutust
● Tasuta assistenti (sisseelamise abistamiseks Suurbritannias kohapeal) esimesed 3 kuud alates tööleasumisest.
● Katseaja (3 kuud) lõppedes palgatõusu
● Konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saatke meile oma elulookirjeldus inglise keeles.

Palun tutvuge ka meie teiste med.personali pakkumistega:
Onkoloogiaõde

Tööpakkumise number
#179204