https://www.cvkeskus.ee/59640

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59640

Operatsiooniõde

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö on liikuva graafiku alusel valvetena. Kodune valmisolek väljakutsumisega.


Ootused kandidaadile

Väga hea eesti keele oskus
Inglise ja soome keele oskus suhtlustasandil
kutsetunnistuse olemasolu


Ettevõte pakub

Tööd kaasaegses töökeskkonnas, konkurentsivõimelist palka.


Tööpakkumise number
#59640
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Operatsiooniõde
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!