Värsked tööpakkumised

Оператором-изготовителем мороженого

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 625810

Tööpakkumise number

625810

Firma nimi peidetud ОПЕРАТОРОМ-ИЗГОТОВИТЕЛЕМ МОРОЖЕНОГО

Töö kirjeldus

В ваши рабочие обязанности будет входить изготовление мороженого в соответствии с утвержденными инструкциями и рецептами. Вы будете следить за процессом и инструктировать других работников линии, то есть быть шефом на своей линии.

Nõudmised kandidaadile

От вас мы ждем

  • выполнения договоренностей
  • соблюдения требований пищевой безопасности и качества
  • умения пользоваться MS Office как минимум на базовом уровне

Ettevõte pakub

Мы предлагаем вам

  • среднюю заработную плату 1000 EUR (брутто) в месяц
  • возможность общаться как на эстонском, так и на русском языке
  • транспорт от работодателя из центра города на работу и обратно
  • многочисленные льготы внутри предприятия
  • поддержку занятий спортом

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
4. november 2019

AS Balbiino on 100% Eesti kapitalil põhinev NG Investeeringud gruppi kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on jäätise tootmine ja müük ning sügavkülmutatud toodete vahendus.
Balbiino tuntumad kaubamärgid on Onu Eskimo, Balbiino Classic, Vanilla Ninja, Raks, Smuutike ja Härmavili.
Ainsa Baltikumi jäätisetootjana omab Balbiino jäätisetootmine rangeimate toiduohutusnõuete täitmisele ja stabiilsele kvaliteedile viitavat rahvusvahelist BRC (British Retail Consortium) sertifikaati.