Värsked tööpakkumised

Оператор токарного /фрезеровального станка

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458900

Tööpakkumise number

458900

Töö kirjeldus

Описание работы
• Установка заготовок в станок и выгрузка деталей из станка.
• Очистка от заусенцев производимых деталей
• Измерение производимых деталей и заполнение измерительных рапортов.
• Соблюдение правил техники безопасности

Характер работы:
• Посменная работа ( в том числе и ночные смены)

Местоположение:
Harjumaa, Rae vald, Juri

Тип работы:
• Полная занятость, зарплата ( работа по сменам)

Nõudmised kandidaadile

Требования к кандидату
• Ответственность и трудолюбие
• Хорошее здоровье
• Умение логически мыслить
• Желательно умение читать технические чертежи
• Желательно специальное профессиональное образование или опыт работы на производстве

Ettevõte pakub

Предприятие предлагает:
• Конкурентоспособную зарплату
• Обучение на месте
• Безопасную рабочую среду
• Возможность внутреннего развития на данном производстве
• Работу с современным оборудованием

Lisainfo

Kandideerimine toimub CV Keskuse kaudu ja eeldab CV saatmist

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. märts 2017
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2017

CUTform OÜ on väliskapitalil baseeruv ja 2011. aastal asutatud metallitoodete tarnija Jüris. Peamisteks tegevusaladeks on tellimuspõhine terasest ja värvilistest metallidest toodete valmistamine ning terasest ja värvilistest metallidest komponentide tööstuslik töötlemine. Ettevõte on jõudsalt arenev ning kiirelt kasvav.