Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344793

ОПЕРАТОР

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 2. juuni 2014
Kuulutus aegub:16. juuni 2014

Töö kirjeldus

  • Töötamine erinevatel puidutöötlemisseadmetel ja/või tootmisliinidel
  • Tootmisprotsessi jälgimine ja seadmete tõrgeteta töö tagamine
  • Seadmete tehnilise olukorra jälgimine, seadistamine ja osalemine hooldustöödel
  • Toodangu kvaliteedi tagamine
  • Tootmisarvestus ja dokumentatsiooni täitmine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Kiirus, täpsus, vastutustundlikkus ja valmisolek meeskonnatööks
  • Valmisolek vahetustega tööks
  • Oskus kasutada oma töös arvutit
  • Kasuks tuleb eelnev tootmistöö kogemus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd ja häid töötingimusi
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Kohapealset väljaõpet ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Viru-Nigula Saeveski asub Lääne-Virumaal, Viru-Nigula vallas, Vasta külas

Tööpakkumise number
#344793

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2014

NORDWOOD on AS Viru-Nigula Saeveski, AS Viiratsi Saeveski ja AS Aegviidu Puit ühine kaubamärk.
Nordwoodi kaubamärgi all turustatav saematerjal ning sellest valmistatud tooted on hinnatud paljudes välisriikides ja Eestis.
Saeveskite emaettevõteteks on kaks Eesti juhtivat, 20 aastat edukalt tegutsenud puidutööstuskontserni Lemeks Grupp ja Raitwood.

Otsime oma meeskonda Viru-Nigula Saeveskisse töökaid ja kogemustega inimesi. Meie meeskonna liikmena on sul võimalik aktiivselt panustada ettevõtte arendamisse.

Vaata rohkem

ОПЕРАТОР