Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #751324

Operations Excellence

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on:

Laologistika üksuse laoprotsesside väljatöötamine, kaardistamine ja kirjeldamine.

Järjepidev teenuste kitsaskohtade väljaselgitamine, kaardistamine, parendusettepanekute tegemine ja nende juurutamine.

Arendusprojektide juhtimine ja elluviimine.

Lean põhimõtete ja filosoofia rakendamine ettevõttes.

Parimate praktikate rakendamine (Lean Six Sigma, Kaizen, 6S jne).

Arendusvajaduste vahendamine ärifunktsioonide ja arendusmeeskonna vahel.

Meeskonna efektiivne ja tulemuslik juhtimine.

Ootused kandidaadile

Liitu meie kollektiiviga, kui Sul on:

Varasem projektijuhtimise kogemus.

Hea suhtlemis- ja väljendusosakos nii kõnes kui ka kirjas.

Meeskonnajuhtimise kogemus.

eelnev kogemus Lean Six Sigma projektide juhtimisel.

Väga hea analüüsivõime ja äriline mõtlemine.

Väga hea eesti ja inglise keele oskus.

Väga hea pingetaluvus ja prioriteetide seadmise oskus.

Ettevõte pakub

Sind ootavad:

Huvitavad tööalased väljakutsed.

Võimalus juhtida meeskonda ja võtta juhtiv roll valdkonna arengus.

Asjatundlikud ja ambitsioonikad kolleegid.

Võimalus töötada kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes.

Tööpakkumise number
#751324

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem