Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245016

Operatiivteeninduse elektrik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevane töö on liikuv, vastutusrikas ja nõuab kiiret reageerimist. Sul tuleb teostada lülitamisi ja hooldustöid, lokaliseerida ja kõrvaldada rikkeid kogu Sinu piirkonna elektriseadmetes.

Ootused kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:

  • omad elektrialast kutseharidust
  • Sul on vähemalt 3-aastane töökogemus elektrikuna
  • naudid liikuva iseloomuga tööd ja oled valmis kõrgtööks
  • omad B-kategooria juhiluba
  • valdad nii eesti kui vene keelt
  • oskad kasutada arvutit tavakasutaja tasemel
  • soovid töötada graafiku alusel
Varasem töökogemus kõrgepingeseadmetega annab kandideerimisel eelise.

Ettevõte pakub

Sind ootab ees:

  • mitmekülgne ja arendav töö
  • tore meeskond
  • kindla töö ja stabiilse palgaga kaasnev turvatunne
  • võimalus ammutada energiat Eesti Energia spordiklubi kaudu.

Lisainfo

Sinu küsimustele vastab operatiivteeninduse Lõuna piirkonna töödejuhataja Arne Biederman telefonil 515 6403.

Tööpakkumise number
#245016

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2011
Kuulutus sisestati:
21. november 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USAs. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia

Jaotusvõrk on Eesti Energia kontserni kuuluv äriühing, mille peamine roll on võrguteenuse osutamine klientidele, kelleks on ligi 90% Eesti elanikest ja ettevõtetest.

Otsime oma meeskonda Tartus operatiivteeninduse elektrikku.

Vaata rohkem