Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643754

OPERATIIVTEENINDAJA RIMI KAUPLUSTES (TÄHTAJALINE LEPING)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Kuni 5.95 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 9. märts 2020
Kuulutus aegub:16. märts 2020

Töö kirjeldus

  • positiivsete ostuelamuste loomise klientidele
  • klientide teenindamise kassas, müügisaalis ja teenindusletis
  • kaupade väljapaneku müügisaali
  • kaupade müümise ja arveldamise klientidega
  • müügisaali ja laoruumide korrashoiu tagamise

Ootused kandidaadile

  • valmisolekut teenindamiseks ja suhtlemiseks
  • paindlikkust ja kiiret reageerimisvõimet
  • head kohanemisvõimet
  • valmisolekut töötada erinevates töölõikudes ja kollektiivides

Ettevõte pakub

  • tööalast väljaõpet ja koolitusi
  • vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • motiveerivat töötasu
  • ettevõtte omatöötaja soodustusi Rimi kauplustes
  • ettevõttesiseseid arengu- ja karjäärivõimalusi
  • vajadusel osalist transpordikompensatsiooni

Tööpakkumise number
#643754

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2020
Kuulutus sisestati:
9. märts 2020

Rimi Eesti Food AS on üks Eesti juhtivaid jaekaubandusettevõtteid. Meie kaupluste perre kuuluvad Rimi hüper- ja supermarketid ja Mini Rimid. Lisaks on Rimi Eesti Foodil keskköök. Üle kogu Eesti on meil 89 kauplust. Oleme tööandjaks enam kui 2700 inimesele.
Hoolime oma töötajatest ning pakume neile muuhulgas tööalast väljaõpet, soovi korral arengu ja karjäärivõimalusi, omatöötaja soodustusi Rimi ja Säästumarketi kauplustes ostude sooritamisel ning tervise- ja spordisoodustusi.

Vaata rohkem