https://www.cvkeskus.ee/172809

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #172809

Operatiivsektsiooni staabiallohvitser

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Staabiallohvitseri ametikoha eesmärgiks on väljaõppe kontrollimine, harjutusväljade kasutamise koordineerimine, vajalikke kooskõlastuste tegemine ning pataljoni õppematerjalide haldamine. Ametikoha auaste staabiveebel.


Nõudmised kandidaadile

Sõjaväeline kutsekeskharidus, juhtimiskogemus rühma tasemel. Soovitav reaalne auaste vanemveebel. Nõuded teadmistele ja oskustele: ametialane enesetäiendamine oma tööks vajalike teadmiste ja oskuste osas; eesti keele oskus ametikohale vajalikul tasemel, vähemalt ühe võõrkeele valdamine erialase kirjanduse lugemise tasemel; arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohale vajalike teksti- ja teabetöötlusprogrammide kasutamise oskus; Isikuomadused: algatusvõime, loovus, organiseerimisvõime ja koostöövalmidus; otsustusvõime, kohuse- ja vastutustunne; tasakaalukus ja usaldusväärsus; suhtlemisoskus; töövõime, sh võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras, efektiivselt kasutada aega; kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, sh suutlikkus võtta iseseisvalt vastu otsuseid oma ametikoha pädevuse piires, võime näha ette otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest; intellektuaalne võimekus, sh olulise eristamine ning analüüsi ja sünteesivõime, võime omada informatsiooni kasutusvalmina ning reageerida kiiresti muutustele; koostöövõimelisus ja –valmidus; Riigisaladusele juurdepääsu loa tase: salajane


Ettevõte pakub

Erialast põhi - ja täiendkoolitust nii Eestis kui välismaal; stabiilset palka ja töökohta; tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (õppelaenu põhiosa tagasimaksmine, puhkus alates 35 kalendripäevast, kaitseväe pesnion jne); tasuta sportimisvõimalusi; tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist; soovijatele tasuta majutust ühiselamus, interneti - ja televisiooniühendust, ametikorteri võimalust Tapal, Kadrinas või Rakveres.


Tööpakkumise number
#172809

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
7. märts 2009
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2009
Lisainfo palga kohta:
Palgatase K8

CVKeskus.ee klient

Pioneeripataljon tegeleb ajateenijate-reservistide väljaõppega ning rahvusvaheliste missioonide jaoks elukutselistest kaitseväelastest demineerijate koolitamisega.

Vaata rohkem

You are applying to:
Operatiivsektsiooni staabiallohvitser
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!