Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197595

Operatiivkorrapidaja

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Operatiivse valmisoleku tagamine;
* Päästetööde juhtimine;
* Teenistusliku järelevalve teostamine teeninduspiirkonnas paiknevate komandode üle;
* Päästealase väljaõppe läbiviimine;
* Sündmusejärgse arutelu ja analüüsi korraldamine;
* Päästetöödealase dokumentatsiooni koostamine ja rakendusprogrammide täitmine;
* Koostöö päästekeskuse büroodega;

Ootused kandidaadile

* Päästespetsialist III eriala kutse;
* kogemus töötamisel päästealal vähemalt 3 aastat;
* päästeala ning avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
* eesti keele oskus kõrgemal tasemel;
* arvuti kasutamise oskus: teksti-, tabelitöötlus- ja esitlusprogrammid.
* B- kategooria juhiluba;
* kohusetunne, pingetaluvus, algatus-, otsustus- ja vastutusvõime;
* valmidus vahetustega tööks;
* elukoht soovitavalt Saare maakonnas.

Ettevõte pakub

* põnevaid väljakutseid ja huvitavat tööd;
* ametialast täiendkoolitust;
* meeldivat kollektiivi;
* kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#197595