Värsked tööpakkumised

Operatiivautojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 105645

Tööpakkumise number

105645

Töö kirjeldus

*objekti valvamine
*nformatsiooni jagamine
*väravate avamine

Nõudmised kandidaadile

* eesti keele oskus algtasemel;

Pakume hooajalist tööd mai-september objektidele Tallinnas ja Muugal. Töö sobib ka pensionärile või õpilasele.

Lisainfo

Töö Tallinnas vahetustega: 1 ööpäev tööl kolm vaba. Muugal öisel ajal ( 16.45 - 08.00).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. mai 2007
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2007
Brutopalk:
Alates 4500 EEK kuus

Põhja-Eesti Päästekeskus on Päästeameti alluvuses tegutsev kohalik asutus, mille tegevusvaldkonda kuulub päästetööde korraldamine, tuleohutus- ja päästealane ennetustöö, riiklik tuleohutusjärelevalve ja kriisireguleerimine Tallinnas ja Harjumaal