Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #117507

Operaatoriabi

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tooraine vastuvõtmine, kuivatamine ja tootmisse paigutamine ning
tootmisprotsessi puudutavate dokumentide vormistamine

Ootused kandidaadile

algharidus ja/või ametialane tööoskus, normdokumentatsiooni tundmine oma töövaldkonnas, nõudlikkus, täpsus, lojaalsus, analüüsivõime, pingetaluvus,
(töö sobib nii mehele kui tublile naisele)

Ettevõte pakub

arenguvõimalust ettevõtte sees
mitmekesist tööd
väljaõpet

Tööpakkumise number
#117507

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 8000 - 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. august 2007
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2007

CVKeskus.ee klient

Personalirent, personaliotsing.

Vaata rohkem