Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307787

Operaatori abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Operaatori abi peamiseks tööülesandeks on operaatorite abistamine vihikutootmisliinidel töö tegemisel.

Ootused kandidaadile

Valmisolek vahetustega tööks
Tehniline taip

Ettevõte pakub

Kindlat ja arenguvõimalustega töökohta
Väljaõpet
Motiveerivat palgasüsteemi
Häid töötingimusi

Lisainfo

Tööaeg on vahetustega

Tööpakkumise number
#307787

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. mai 2013
Kuulutus sisestati:
14. mai 2013

Victor Stationery OÜ on pereettevõte, mis alustas oma tegevust 1882. aastal Põhja-Iirimaal ja on täna tuntud kui üks Euroopa suurimatest vihikute, märkmike ning kirja- ja joonistusplokkide tootjatest. Ettevõtte tootmine asub alates 2004. aastas Eestis ja aastapõhiselt toodetakse umbes 10 000 tonni paberist tooteid, millest suurim osa on vihikud. Ettevõtte toodang läheb 100% ekspordiks ja tuntumad brändid, mida esindatakse, on RHINO, Aisling ja Capital. Täna töötab Eesti organisatsioonis 125 inimest

Vaata rohkem