Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322365

Operaator

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tootmisliini seadistamine ning toodangu valmistamine;
* toodangu kvaliteedikontroll vastavalt juhendile;
* tootmisliinil töö organiseerimine (töötajate juhendamine).

Ootused kandidaadile

* vähemalt keskharidus;
* hea eesti keele oskus ning tehniline taip;
* meeskonna juhtimise oskus;
* süstemaatiline ja korrektne suhtumine töösse.

Ettevõte pakub

* kaasaegseid töötingimusi arenevas ettevõttes;
* tasuta väljaõpet;
* vahetustega tööd;
* sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* ettevõttesiseseid soodustusi.
Oleme abiks "tööle ja töölt koju" transpordi korraldamisel.

Tööpakkumise number
#322365

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. november 2013
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2013

Värskete ja külmutatud pagaritoodete valmistamisega tegelev Cristella VT OÜ on Eestis üks oma valdkonna suuremaid ettevõtteid, andes tööd ligi 200 inimesele.
Cristella VT on Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja omab toiduohutuse sertifikaati ISO 22000.
Võrus valmistatud toodangut turustatakse nii Eestis kui ka välisriikides.

Vaata rohkem

Operaator