Operaator
Tööpakkumise number #833553

Operaator

1

Töö kirjeldus

Ootame oma tööka meeskonnaga liituma tootmisliinide ja seadmete (höövel, liimpuidupress, formaatsaag, lihv, profileerimisseadmed)

Puidutöötlemisseadme seadistamine, efektiivne juhtimine ja ettenähtud mahus kvaliteetse toodangu valmitamine

Ootused kandidaadile

Hiljutine töökogemus sarnasel ametikohal puidutööstuses vähemalt 1 aasta ja/või erialane haridus

Puidutöötlemisseadmete juhtimise ja seadistamise oskus

Tehnilised teadmised ja mõõteriistade kasutamise oskus

Hea füüsiline võimekus, kohusetundlikkus ja täpsus

Valmisolek töötada graafiku alusel vahetustes

(06:00-14:30, 14:30-23:00, 21:30 – 06:00)

Püsivat täistööajaga tööd ja õigeaegset töötasuKaasaegseid töövahendeid, tööriideid ja isikukaitsevahendeidKogemustega meeskonna tugeSõbralikku kollektiivi

Karjäärivõimalust saada vahetuse meistriks

Vajadusel saame pakkuda eluruumi meie tööliselamus.

Lisainfo

Kandideerimine CVKeskuse kaudu või saata CV koos palgasooviga e-posti aadressil anu.ruusoja(at)dold-estonia.com
Lisainfo tel 43 52517

Tööpakkumise number
#833553

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
SAEVESKI TÖÖLINE MT Wood OÜ
5 päeva jäänud
SAEVESKI TÖÖLINE MT Wood OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
4 näd. tagasi
FREESPINGI OPERAATOR ROOTSI MÖÖBEL AS
3 päeva jäänud
FREESPINGI OPERAATOR ROOTSI MÖÖBEL AS • Viljandimaa
Viljandimaa
VIP 2
nädal tagasi
CNC-TÖÖTLEMISKESKUSE OPERAATOR Kolmeks AS
2
CNC-TÖÖTLEMISKESKUSE OPERAATOR Kolmeks AS • Viljandimaa
Viljandimaa
VIP 2
ROOTORITE KOMPLEKTEERIJA Kolmeks AS
2
ROOTORITE KOMPLEKTEERIJA Kolmeks AS • Viljandimaa
Viljandimaa