Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200157

OPERAATOR (Viimistlusseadmetel)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:

  • Laki- ja peitsiliinide seadistamine
  • Viimistlusmaterjalide kuluarvestus
  • Seadmete ja töövahendite hooldamine

Ootused kandidaadile

Sinust võib saada meie meeskonna liige, kui:

  • Sul on hea eesti keele oskus kõnes (soovitavalt inglise keele oskus arusaamise tasemel)
  • Sul on tehniline taiplikkus ja loogiline mõtlemine
  • Sa oled usaldusväärne, kohusetundlik ja valmis meeskonnatööks
  • Kasuks tuleb jooniste lugemise oskus ja varasem töökogemus puitdetailide viimisluse valdkonnas (lakkimine ja peitsimine)

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu
  • Huvitavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • Professionaalsuse tõstmiseks sisekoolitust
  • Täiendavat väljaõpet spetsialisti juhendamisel koha peal

Lisainfo

Palume Teil kandideerida ainult läbi CV-Keskuse.
Palume CV-sse märkida palgasoov.

Tööpakkumise number
#200157