Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41511

Operaator-tehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- operaatoritöö trükikoja köiteseadmetel, nende reguleerimine ja tehnohoolde teostamine. Töö on vahetustega ( s.h öine töö)

Ootused kandidaadile

-soovitavalt tehnika-alane eriharidus
-tehnika-alase töö kogemus
-meeskonnatöö oskus
-arenemis- ja õppimisvõime ja -tahe
-hea suhtlemisoskus

-vastutusrikast ja stabiilset tööd kiiresti arenevas ettevõttes
-kaasaegset töökeskkonda
- vahetustega (sh öine) tööd

Lisainfo

Töökoht asub Tartus

Tööpakkumise number
#41511