Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516555

Operaator-tehnik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laineahju- ja lakimasinate hooldamine ja programmeerimine
Masinate iganädalaste hoolduste läbiviimine
Uute operaatorite koolitamine
Tehnilise toe osutamine operaatoritele

Ootused kandidaadile

Tähelepanelikkus ja täpsus töös
Kohusetundlikkus, kiire õppimisvõime, positiivne ellusuhtumine
Vahetustes töötamine
Kasuks tuleb eelnev töökogemus

Pikaajalist ja stabiilset töösuhet suures rahvusvahelises kontsernis
Vastutusrikast, huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd
Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
Tervise Paradiisis lõõgastumise ja sportimise võimalust

Lisainfo

Töö toimub kahes vahetuses
6.00 - 14.30; 14.30 - 23.00

Võtame ühendust väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#516555

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2018

Scanfil OÜ on rahvusvahelise kontserni Scanfil EMS Oy tehas Pärnus. Lisaks Pärnule asuvad tehased Soomes (2), Rootsis (2), Poolas (2), Saksamaal, USA's ja Hiinas (2). Kontserni peamiseks tegevusalaks on tööstuselektroonika- ja telekommunikatsiooni toodete tootmis- ja toimetusteenuse pakkumine, sisaldades järgmiseid tugiteenuseid: NPI, ost, tarneahela juhtimine, logistika, tootmine ja lähetus koos jooksva klienditeeninduse ja järelmüügitoega. Pärnu tehas pakub kõiki eelnimetatud teenuseid ja sisaldab mehaanikaga, kaablitega, elektroonikaga kui ka nende omavahelise integreerimisega seotud tehnoloogiaid ja protsesse. Ettevõttes töötab hetkel 650 töötajat. Scanfil OÜ 2016.a. käive oli 58,8 mln eur. Scanfil EMS Oy on noteeritud Helsingi börsil.

Seoses pideva arengu ja kasvuga otsib Scanfil OÜ oma meeskonda teotahtelisi ja võimekaid töötajaid, spetsialiste ja juhte.

Vaata rohkem