2023-08-23 14:48:55

Operaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahtude suurenemisega lehtmetalli töötlemisega seotud töölõikudes otsime oma meeskonda uusi töötajaid, kes tunnevad tõsist huvi metallide töötlemise vastu, on kohusetundlikud, täpsed, iseseisvad.

Pakume tööd erinevates lehetöötlemise ja pulbervärvimisega seotud töölõikudes: ettevalmistustööd, tööd pulbervärviliinil ja painutuspinkidel: detailide ettevalmistamine, töötlemine ja kontroll, tööpinkidel ja pulbervärviliinil opereerimine ning igapäevane hooldus.

Ootused kandidaadile

1. Tehniline kutseharidus või eelnev töökogemus vastavates töölõikudes;
2. Teadmised metallide töötlemisest või värvimisest
3. Jooniste lugemise oskus;
4. Oskus kasutada mõõteriistu;
5. Füüsiline vastupidavus, pingetaluvus, hea kuulmine ja nägemine;
6. Tähelepanu, rahulikkus, hoolikus.

Ettevõte pakub

Tööriided, kaitsevahendid ja head olmetingimused;
Lõunasöögi osaline kompenseerimine;

Lisainfo

Töö mitmes vahetuses;
Asume Tartu linna piiril, aadressil Puiestee 2
Töökohad asuvad Tartu vallas, Vahi Tööstuspargis.