Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800178

Operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu põhitegevuseks on jaama seadmete operatiivne käitamine ja elutähtsa teenuse toimepidevuse tagamine. Tule ja aita meil luua mugavamat ja puhtamat elukeskkonda!

Peamised tööülesanded:

  • elektrijaama põhi- ja abiseadmete käitamine;
  • protsessiparameetrite jälgimine ja fikseerimine;
  • seadmete defektide fikseerimine;
  • seadmete ettevalmistamine hooldus- ja remonditöödeks.

Ootused kandidaadile

  • Sul on eelnev energeetikaalane töökogemus;

  • Sa omad tehnilist haridust;

  • Sa valdad eesti keelt vähemalt B1 tasemel;

  • Sa oled kõrge kohuse- ja vastutustundega ning väga kõrge stressi- ja rutiinitaluvusega;

  • Sa kohaned ja õpid kiirelt;

  • Sa oled valmis meeskonnatööks ja soovid pühenduda;

  • Sul on võimekus areneda vahetuse/meeskonna juhiks.

Ettevõte pakub

  • väljaõpet;

  • eneseteostust ja -arengut Eesti juhtivas energiaettevõttes;

  • stabiilset ja huvitavat tööd;

  • häid töötingimusi;

  • erialaseid koolitusi;

  • mitmekülgseid soodustusi.

Tööpakkumise number
#800178
Operaator