Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #653747

Operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Operaator peab: nõustama ja juhendama toodavate jäätmete üleandmisel Tallinna linna elanikke, järgima töös keskkonnaohutuse nõudeid, tagama territooriumi heakorra.

Töö on nädalavahetustel L ja P
Tööaeg kella 10:00-15:00

Ootused kandidaadile

Keeleoskus:

eesti keel
vene keel - soovituslik

Arvutioskus:
kesktase

Ettevõte pakub

Hooajale vastavaid tööriideid ja -vahendeid.
Väljaõpet.

Tööpakkumise number
#653747

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 6.75 €/tunnis
Kuulutus aegub:
2. märts 2021
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2021

Ühingu eesmärgiks on oma tegevusega suurendada jäätmete liigiti kogumist ja taaskasutusse võtmist, arendada jäätmemajandust, jäätmenõustamist ja keskkonnaharidust ning Ühingu liikmete omavahelist koostööd lähtuvalt keskkonnakaitse ja säästva arengu põhimõtetest, samuti aidata kaasa ümbritseva looduskeskkonna hoidmisele ja säilitamisele. http://www.jaatmejaam.ee

Vaata rohkem

Operaator