Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37829

Operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba saatelehtede koostamine ja väljastamine
  • Arvete koostamine

Töö on vahetustega graafiku alusel, tööajad 07.00 - 15.00, 15.00 - 23.00 ja 23.00 - 06.00.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus, kasuks tuleb logistika- või laomajandusalane eriharidus
  • Vilumus arvuti kasutamisel, kasuks tuleb varasem kogemus andmesisestajana
  • Kiire reageerimisvõime, pingetaluvus
  • Eesti keele valdamine, vene keele oskus suhtlemistasandil
  • Kohusetundlikkus, püsivus, tähelepanelikkus

Ettevõte pakub

  • Töökohta arenevas ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kui soovid kandideerida, siis saada elulookirjeldus (CV) e-posti aadressil personal@smarten.ee.

Tööpakkumise number
#37829
Operaator