Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26199

Operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* kaupade ja taara saatedokumentide kontrollimine ja sisestamine andmebaasi
* sisestatud saatedokumentide alusel igapäevase aruande koostamine raamatupidamisele ja dokumentide sorteerimine

Ootused kandidaadile

* kogemus jaekaubanduses tuleb kasuks
* väga hea suhtlemisoskus ja koostöövõime
* eesti keele valdamine, vene keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

* meeldivat töökeskkonda
* konkurentsivõimelist palka
* võimalusi arenguks kiiresti laienevas firmas

Tööpakkumise number
#26199
Operaator