Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #634775

Operaator

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on

  • töökeskuste seadistamine (järkamissaag Salvador, lintsaag, termokiletus)
  • meeskonna juhtimine
  • töö efektiivne korraldamine
  • kvaliteedi tagamine

Nõudmised kandidaadile

Sa sobid operaatoriks, kui:

  • Sa oled täpne ja kohusetundlik
  • Sa omad puidutööstuses töökogemust (soovitavalt operaatorina)
  • Sul on hea tehniline taip ning Sa oskad kasutada arvutit
  • oskad lugeda tööjooniseid
  • oled valmis meeskonnas ennast kehtestama
  • Valdad eesti ja vene keelt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • ettevõttesisest väljaõpet ja arenguvõimalusi
  • motiveerivat põhipalka, millele lisandub tulemustasu
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • kvaliteetseid tööriideid ja töövahendeid
  • tööaega E-R kl 8-17, kollektiivpuhkust suvel ja jõulude ajal

Lisainfo

Kandidaadil peaks olema valmidus vahetusteks töötamiseks.

Tööpakkumise number
#634775

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2020

Lotus Timber on pikaajalise puiduimmutamise ja - töötlemise kogemusega 100% Eesti kapitalile kuuluv toomisettevõte.
Käitleme aastas 180 000 tm puitu.
Oleme kiiresti kasvav ja pidevas arengus.

Vaata rohkem