Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644045

Operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 11. märts 2020
Kuulutus aegub: 9. aprill 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks ülesanneteks on valmistoodangu kvaliteetse viilutamisse ja pakendamise tagamine, arvestuse pidamine ningntootmisliini korrashoid.

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat, kui:

  • Suhtud oma tööülesannetesse kohusetundlikult
  • Oled kiire, täpne ja rutiinitaluv
  • Meeldib töötada meeskonnas
  • Oskad eesti ja vene keelt
  • Oled valmis töötama graafiku alusel, sh nädalavahetusel ja öösel

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt

  • välajõpet kohapeal ja täiendkoolitusi
  • stabiilset sissetulekut, kõrgemat õhtu- ja öötöö lisatasu, boonust
  • ettevõttesiseseid arenguvõimalusi
  • lisapuhkust, sporditoetust ja teisi ettevõttesiseseid soodustusi.

Tööpakkumise number
#644045

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
11. märts 2020

Leibur on Eesti armastatum ja vanim leivaküpsetaja. Valmistame pagaritooteid juba 258 aastat, mis teeb meist vanima pagaritööstuse Eestis. Peame oma auasjaks kohaliku leivakultuuri edasikandmist. Leibur kuulub rahvusvahelisse kontserni Lantmännen Unibake, mis on osa Rootsi põllumajandusühistust Lantmännen. Meie juured on sügaval Eestis, kuid Lantmännen Unibake-i kaudu oleme Euroopa juhtivate pagaritööstuste hulgas, mis tegutsevad 24-s riigis. See annab meile võimaluse olla pagaritööstuse suunanäitaja nii Eestis kui ka välismaal.

Vaata rohkem

Operaator