Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #781878

Operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Masina korrasoleku tagamine tööks

  • Liinil tööks vajalike tarvikute haldamine ja tootmises kasutatavate komponentide ladustamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on varasem töökogemus tööstuslike masinatega

  • Kasutad arvutit vähemalt tavakasutaja tasemel

  • Sind ei hirmuta graafiku alusel töö sh öised vahetused

Ettevõte pakub

  • Tunnitasu alates 5.10€

  • Kaasaegseid töötingimusi uues hoones

  • Väljaõpet kohapeal, arenemis- ja karjäärivõimalusi

  • Lisapuhkepäevi

Tööpakkumise number
#781878

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
4. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Operaator