https://www.cvkeskus.ee/58510

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58510

Operaator - seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* traatimis - ja liimiliinide masinate seadistamine ja hooldus;


Ootused kandidaadile

* Kesk - või keskeriharidus;
* eesti ja vene keele oskus;
* huvitatus tehnikast;
* kohusetundlikkus ja hea pingetaluvus;
* soovitavalt 20 - 50 aastane mees;
Kasuks tuleb:
eelnev töökogemus trükikojas;


Ettevõte pakub

* väljaõpet kohapeal;
* tublile töötajale stabiilset tööd ja kindlat sissetulekut.


Tööpakkumise number
#58510
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Operaator - seadistaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!