Värsked tööpakkumised

Operaator-seadistaja VIP9

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 572253

Tööpakkumise number

572253

Firma nimi peidetud Operaator-seadistaja

Töö kirjeldus

Peamine ülesanne on automaatsete või poolautomaatsete tootmisliinide ja seadmete tööoperatsioonidejuhtimine sh pisiremontide teostamine, formaatide ja teiste detailide vahetamine maiustuste valmimisel.

Nõudmised kandidaadile

See töö on just Sulle, kui
- omad (või omandamas)tehnilist haridust automaatiku, seadistaja, mehhatrooniku, tootmisseadme hoolduse erialadel; eelise annab varasem töökogemus
- soovid arendada enda oskusi ning anda oma panus tootmise meeskonnas
- oled iseseisev, kohusetundlik, hoolas ja vastupidav füüsiliseks tööks
- räägid eesti ja/või vene keelt

Tööaeg: 8-tunnine vahetustega töö esmaspäevast reedeni: 6:30 - 15:00; 14:15-22:45; kõrghooajal septembrist detsembrini võib lisanduda öine töövahetus 22:30 - 7:00.

Pakume toetavat meeskonda, väljaõpet, võimalust osaleda erinevates tootmist arendavates projektides. Töötasu põhipalga ja lisatasuna. Toetusi perekondlike sündmuste puhul. Võimalust osa saada meie toodete degustreerimisest. Tasuta bussitransporti Tallinna kesklinnast, Mustamäelt ja lasnamäelt tööle ja koju sõiduks.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või praktika (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2018

ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav KALEVI tehas ja valmistoite ning mahlu tootev PÕLTSAMAA tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalevi ja Põltsamaa kaubamärgid on juba aastaid Eesti armastatuimate seas. Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Anname tööd ligi 600-le inimesele.