Värsked tööpakkumised

Operaator-režisöör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116195

Tööpakkumise number

116195

Töö kirjeldus

Videote filmimine e-õppe programmide ning ettevõtteid tutvustavate presentatsioonide tarvis. Filmimise paikadeks on peamiselt Eesti ja Norra.

Parema ülevaate saamiseks sellest, mida me teeme, vaadake tehtud töid: http://online.c-m.no/, kasutaja ja salasõna operaator, valige Wartsila ..., MindPower... või Advantec ....

Kuna töömaht on väiksem, kui täiskoormusega töö, siis pakume koostööd (vähemalt esialgu) projektipõhiselt.

Nõudmised kandidaadile

• Erialased oskused ning praktika
• Erialase tehnika hea tundmine ja olemasolu (või rentimisvõimalus)
• Oskus ja tahtmine süveneda ning mõista ülesandepüstitust
Kandideerimise eelduseks on teie poolt filmitud materjalide esitamine näidistöödena.
Näidistööd tuleks esitada lingi kujul kas otse webis vaatamiseks või suuremate failide korral allalaadimiseks.

Ettevõte pakub

• Skandinaavia ettevõttele omast töötajakesksust
• Meeldivalt rahulikku ja professionaalset töökeskkonda
• Võimalust ja abi enda oskuste ja teadmiste arendamisel, tunnustust hästi tehtud tööle
• Konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
18. august 2007
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

Chiron Media on Norra multimeediakompanii, mille peamisteks toodeteks on mitmesugused e-õppe- ja treeningprogrammid üksikisikutele, juhtidele ja organisatsioonidele. Lisaks valmistame ettevõttete/organisatsioonide interaktiivseid tutvustusi.

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele professionaalset teenust ning olla oma töötajatele hinnatud tööandja.

Keskendume töö kvaliteedile ja pikaajaliste koostöösuhete arendamisele. Seoses ettevõtte kasvuga ja tootmistegevuse laiendamisega otsime oma kollektiivi uusi töötajaid Eestis.