Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343459

Operaator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puidutöötlemise pingil opereerimine, töökohti on mitu. ( Näiteks: höövelpink, lailihvpink, CNC freespink )

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev kogemus puidutöötlemise pinkidel.

Ettevõte pakub

Väljõppe võimalus töökohal.
Stabiilset tööd kogu aasta vältel.
Nüüdisaegseid töötingimusi ja seadmeid.
Eneseteostamise võimalust.
Võimetele vastavat palka ja tulemustasu.
Tavalisest pikemat kollektiivpuhkust ( 31 kalendripäeva aastas ).

Lisainfo

Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe või võta meiega ühendust ja küsi lisainformatsiooni.

Tööpakkumise number
#343459

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 700 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
26. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
Võimalik saada lisaks tulemustasu

Preab AS alustas tegevust 1997 a. Täna on peamiseks tegevusvaldkonnaks kasepuidust ja spoonist sisemööbli ning garderoobi süsteemi detailide tootmine.

Vaata rohkem

Operaator