Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435035

Operaator-pakkija (ajutine)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kasvuga otsime kuni augustikuu lõpuni täpse silma ja nobedakäelisi abilisi operaator-pakkija tööle (plastvalu).

Töö toimub E-R nädalastes vahetustes (23:30-6:30 / 15.00-23.30 /6.30-15.00).
Töökoht asub Tõrvandis ja sobib nii naistele, kui tootmistöö kogemusega meestele.

Ootused kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui:

* otsid ajutist aktiivset rakendust
* oled kiire ja täpne
* omad võimalust kasutada oma transporti tööle jõudmiseks

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
* kohapealset kiiret väljaõpet,
* lühiajalist intensiivset tööd ja uusi kogemusi

Lisainfo

NB! Tööle asumine sellel nädalal hommikusse ja õhtusse vahetusse.
Lisainfo: Tiina Siilivask 52 33 687

Tööpakkumise number
#435035

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 3.6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. august 2016
Kuulutus sisestati:
9. august 2016

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.

Vaata rohkem