Данная вакансия архивирована

Посмотрите новые вакансии в Вашей области!

Новые вакансии

Номер вакансии #386869

Operaator / оператор

Клиент CVKeskus.ee
Таллинн, Харьюмаа
Объявление истекло

Описание работы

Laiendame oma treiderite koosseisu ja pakume perspektiivikatele inimestele võimalust sellesse ainulaadsesse ärivaldkonda sisenemiseks.

Kohustused:

  • Spordisündmuste treiding mängu käigus ja turgude monitooring;
  • kvaliteedi tagamine igal etapil;
  • spordiürituste treidingumudeli koostamine ja turu alusparameetrite täpne sisestamine;
  • treidinguparameetrite analüüs ja salvestamine nende edasiseks kasutamiseks ja tootlikkuse suurendamiseks.

Tööhõive tüüp:
täiskoht, vahetustega graafik.

Расширяя штат трейдеров, мы предлагаем перспективным людям возможность стать частью уникальной отрасли.

Обязанности:
  • Трейдинг спортивного события по ходу игры и мониторинг рынков;
  • Обеспечение качеством на каждом этапе;
  • Подготовка трейдинг модели для спортивных событий и точный ввод параметров, лежащих в основе рынка;
  • Анализ и запись параметров трейдинга для дальнейшего использования и улучшения производительности;

Тип занятости:
Полная занятость, сменный график

Требования к кандидату

Nõuded:

  • Laialdased teadmised jalgpalli, tennise, korvpalli või hoki alal;
  • hea tähelepanuvõime üksikasjade suhtes;
  • sisemine motivatsioon iseseisvaks tutvumiseks uue informatsiooniga;
  • oskus töötada nii meeskonnas kui täita individuaalselt püstitatud ülesandeid;
  • arenenud loogiline mõtlemine ja analüütiline mõttelaad;
  • Microsofti programmide, sealhulgas Exceli tundmine ja kasutamine;
  • põhiteadmised inglise keelest;
  • punktuaalsus, vastutustunne ja pühendumus;
  • võimalus töötada paindliku graafiku alusel (õhtusel ja öisel ajal, puhkepäevadel ja pühadel ajal).

Требования:
  • Хорошее знание футбола, тенниса, баскетбола или хоккея
  • Развитая внимательность к деталям;
  • Внутренняя мотивация к самостоятельному изучению новой информации;
  • Умение работать в команде и выполнять индивидуально поставленные задачи;
  • Развитое логическое мышление, аналитический склад ума;
  • Знание и использование программ Microsoft, в частности Excel;
  • Базовый английский язык;
  • Пунктуальность, ответственность и преданность делу;
  • Способность работать по гибкому графику (в вечернее и ночное время, а также по выходным и праздникам).

Фирма предлагает

Tingimused:

  • Toimib preemiate ja boonuste süsteem;
  • professionaalse arengu ja karjääritegemise võimalus;
  • tasustatavad koolitused;
  • stabiilne töötasu.

Условия:
  • Работает система премий и бонусов;
  • Возможность профессионального и карьерного роста;
  • Оплачиваемые тренинги;
  • Стабильная заработная плата.

SauleIT.eeATgmail.com

Tööpakkumise number
#386869

Место нахождения:
Вид работы:
полная занятость
Additional info:
постоянная
Окончание конкурса:
6 июля 2015 г.
Добавлено:
3 июля 2015 г.

Посмотреть всё