Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318218

Operaator-Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööandjaks on 20 aastat Maardus tegutsev firma NCC &PO AS. Vedelkütuse ja naftaproduktide hoiustamise ja väljastamisega tegelev ettevõte.
-vedelkütuse vastuvõtt raudteesisternidest
-kütuse hoiustamine ja mahutitest ümberpumpamine
-kütuse väljastamine
-seadmete remont
-materiaalvärsuste hoiustamine

Ootused kandidaadile

Eriharidus
Mehaanika- või keemialane eriharidus
Soovitavalt varasem töökogemus ning kokkupuude vedelkütuse ja naftaproduktidega
-hea füüsiline vorm välistingimustes töötamiseks
-isikuomadesed: kohusetundlik, korralik, suhtlemisaldis
-soovitavalt mittesuitsetaja
Eesti ja vene keel suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Töö toimub välistingimustes.
Head töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#318218

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. september 2013
Kuulutus sisestati:
28. august 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem