Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246465

OPERAATOR (LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL VIIBIVA KAADRIKAITSEVÄELASE ASENDAJA KOOSSEISUVÄLISE AMETNIKUNA)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Telefonisti ülesannete täitmine
Elektrooniliste teadete edastamine
Sidevõrgu seisukorra jälgimine
Pearaadiojaama kohustuste täitmine
Telefonikõnede registreerimine
Maja haldusega seotud seadmete töö jälgimine

Ootused kandidaadile

Eesti Vabariigi kodanik
Laitmatu taust
Vähemalt keskharidus
Inglise keele oskus kesktasemel
Arvuti kasutamise oskus
Ausus
Täpsus
Kohusetundlikus
Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

Stabiilset sissetulekut
Kaasaegseid teenistustingimusi, töövahendeid ja -tehnikat
Arenguvõimalusi ja täiendõpet

Tööpakkumise number
#246465

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 548 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2011

Staabi- ja sidepataljoni ülesanne rahutingimustes on tagada üleriigiliselt kaitseväe peastaabi, väeosade ja Kaitseliidu vaheline side ning oma alluvusse kuuluvate sõjaaja ja reservüksuste ettevalmistamine. Lisaks peab pataljon tagama kaitseväele strateegilise side- ja infotehnoloogilise toetuse ning ellu viima kaitseotstarbelise side, infotehnoloogia ja elektroonilise sõja arendusprojekte. Samuti vastutab pataljon objektikaitse, korrapidamis- ja vahiteenistuse korraldamise eest väeosas ja kaitseväe peastaabis. Sõja ajal ei asu sidepataljon eesliinil, vaid tagab võitlevate üksuste ja peastaabi vahelise side.

Vaata rohkem