Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668911

Operaator Laekveres

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 21. september 2020
Kuulutus aegub:20. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • höövelliini töö juhtimine ja seadistamine (Weinig Hydromat 2000, Stenner, WoodEye)

  • tööülesannete õigeaegne ja kvaliteetne täitmine vastavalt tootmisplaanidele

  • töökeskuse tõhus toimine ning esmase tehnilise hoolduse teostus tööga seonduva tagasiside andmine ning dokumentatsiooni korrashoid

Ootused kandidaadile

  • oskab kasutada arvutit ja lugeda jooniseid

  • omab head tehnilist taipu

  • oskab enda ja tõstukijuhi tööd planeerida

  • on sõbraliku meelega ja hindab meeskonnatööd

  • on korrektne ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet
  • stabiilset ja vaheldusrikast tööd
  • vahetustega tööd E-R, kõrghooajal kolmes vahetuses
  • omatöötaja soodustusi (soe toit, SportID jne)

Töökoht asub Lääne-Virumaal, Laekveres. Helista ja küsi lisa Martin +372 53 087 510.

Kandideerida saab Palmako kodulehe lingil: https://www.palmako.com/et/toolesoovija-ankeet või CV-Keskuse tööportaalis:  https://www.cvkeskus.ee/. Täname!

Konkursi tähtaeg 19. oktoober 2020.

Tööpakkumise number
#668911

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
21. september 2020

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab üle 400 inimese, ettevõtte käibest 97% eksporditakse.

Vaata rohkem