Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347190

OPERAATOR-KOOSTAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte tootmismahu suurenemisega võtame tööle operaator-koostaja .
Töö on kaablilõikamispinkidel ning lisaks raskemate koostetööde teostamine.

Ootused kandidaadile

Füüsiline vastupidavus ( detailid on rasked)
Hea kuulmine ja nägemine.
Tähelepanu, rahulikkus , hoolikus.
Inglise keele oskus –kesktase (masinate tarkvara ingl. k).
Kasuks tuleb eelnev käelise töö kogemus.

Ettevõte pakub

Head olmetingimused;
Lõunasöögi osaline kompenseerimine
Pakume väljaõpet kohapeal.

Tööpakkumise number
#347190

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2014

HANZA Alfaram Tartu OÜ on asutatud 01.07.2013 ning tegeleb elektroonika valdkonnas kaablikoostete valmistamisega.
HANZA Afaram on kiiresti kasvav nooruslik ettevõte, töötajaskond on hetkel ~40 liikmeline.

Vaata rohkem