Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317389

Operaator, koostaja-mehaanik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on koostetööd trafode valmistamisel.

Ootused kandidaadile

- töökus ja täpsus
- varasem tootmises töötamise kogemus
- hea füüsiline vorm
- tehniline taip
- kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
- konkurentsivõimelist töötasu
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- tööd rahvusvahelises ettevõttes
- tööle tasuta transporti (Tallinnast ja Maardust)

Lisainfo

TÖÖKOHT ASUB RAE TEHNOPARGIS. Töö toimub 3. vahetuses: 6.30-14.30; 14.30-22.30; 22.30-6.30

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust!

Tööpakkumise number
#317389

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. august 2013
Kuulutus sisestati:
19. august 2013

Finesta Baltic OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.

Vaata rohkem