Värsked tööpakkumised

Operaator - klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23544

Tööpakkumise number

23544

Töö kirjeldus

Meie call centeri klientideks on eesti turul kõrgelt hinnatud ettevõtted, kellele meie pakume kvaliteetset operaatorteenust. Operaator-klienditeenindaja ülesanne on sissetulevate kõnede käsitlemine ja andmebaaside administreerimine.

Nõudmised kandidaadile

• eelnev arvestatav kogemus klienditeenindajana
• lisaks eesti ja vene keele valdamisele vähemalt ühe võõrkeele suuline oskus
• arvuti kasutamise ja pimekirja oskus
• selge diktsioon
• suhtlemisoskus
• kõrge pingetaluvus
• kiire kohanemis- ja õppimisvõime
• soov tegeleda kliendiprobleemide lahendamisega, ehk pühendumus antud alale
• kohusetunne ja täpsus

Ettevõte pakub

• tööd graafiku alusel
• võimalust anda oma panus ühe suure osakonna arendamisse
• sõbralikku ja rahuarmastavat töökollektiivi
• koolitust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. september 2003
Kuulutus sisestati:
29. august 2003
Lisainfo palga kohta:
30 krooni