Värsked tööpakkumised

Operaator- klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192526

Tööpakkumise number

192526

Töö kirjeldus

SINU TÖÖÜLESANNE on kiirelt ja professionaalselt nõustada kliente telefoni ja sms-i teel.

Nõudmised kandidaadile

EELDAME SINULT väga head suulist ja kirjalikku eesti keele oskust, vene ja inglise keelt suhtlustasandil, keskharidust ning arvutikasutamise oskust. Heade tulemuste saavutamisele aitavad kaasa ladus suhtlemisoskus, kõrge pingetaluvus ja kohanemisvõime. Kasuks tuleb avar maailmavaade, igapäevase elu- olu tundmine ja soov end pidevalt täiendada.

MEIE PAKUME põhjalikku toote- ja teeninduskoolitust, paindlikku tööaega ööpäevaringse graafiku alusel sõbralikus ja toetavas meeskonnas, kaasaegset töökeskkonda ning tööle väärilist tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. märts 2010
Kuulutus sisestati:
10. märts 2010

Ekspress Hotline on Eesti juhtiv infomeediaettevõte, mille peamisteks väljunditeks on populaarseim infotelefon 1182 ja suurim internetikeskkond www.1182.ee. Numbril 1182 saab informatsiooni eraisikute ja ettevõtete telefoninumbrite, aadresside, tegevusalade, toodete, teenuste, meelelahutusürituste, ühistranspordi sõiduplaanide jms. kohta.