Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67403

Operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Operaatori ülesandeks on tootmisliini seadistuses püsimise jälgimine ja vajadusel reguleerimine.

Töötatakse 12-tunniliste vahetustega ajakava alusel. Vahetuste algus kl.8.00 ja 20.00, 2 päeva tööl, 2 vaba.

Ootused kandidaadile

Nõutav kohusetundlikkus ja soov töötada

Töö sobib ka vanemale töövõimelisele naisele.

Ettevõte pakub

Alalist tööd töölepingu alusel

Ettevõtte transporti suunal Tallinn- Kehra - Tallinn (sh.Maardu).

Kui ettevõtte transpordi kasutamine ei sobi, hüvitatakse ühistranspordi kasutamise kulud.

Lisainfo

Palk 5000 krooni, võimalus teha ületunnitööd

Tööpakkumise number
#67403
Operaator